Hızlı Teklif Almak İçin Arayın

Veya

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası planları ile müşterilerine
oldukça geniş seçenekler sunmakta.Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler bakımından yaygın bir ağa sahip.İki ayrı network oluşturarak bütçenize en uygun planla sigortalanmanıza olanak tanıyor.

ALLİANZ SİGORTA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI NELERİ KAPSAR ?

ALLİANZ SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastane, tıp merkezi ve polikliniklerde SGK fark ücreti ödemeden hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti almanızı sağlar.İhtiyaçlarınız doğrultusunda Yatarak Tedavi teminatları veya Yatarak Ayakta Tedavi teminatlarını içeren planlar ile sigortalanabilirsiniz.

YATARAK TEDAVİ TEMİNATLARI

YATARAK TEDAVİ LİMİTSİZ
EVDE BAKIM VE REHABİLİTASYON 30.000 TL
SUNİ UZUV 30.000 TL
TIBBİ MALZEME 5.000 TL
AMBULANS LİMİTSİZ

AYAKTA TEDAVİ TEMİNATLARI

DOKTOR MUAYENE 10 ADET
TIBBİ TAHLİL
RÖNTGEN
İLERİ TANI YÖNTEMLERİ
FİZİK TEDAVİ ve REHABİLTASYON 30 Seans
* Ayakta tedavi teminat paketi tek başına alınamaz. Yatarak tedavi teminatları ile birlikte alınabilir.

ÜCRETSİZ EK HİZMETLER

CHECK-UP TEMİNATI
DİŞ BAKIM TEMİNATI
DİYETİSYEN
PSİKOLOJİK DESTEK

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Limitsiz Doğum Teminatı

LİMİTSİZ DOĞUM TEMİNATI

NORMAL DOĞUM Limitsiz
SEZARYEN DOĞUM Limitsiz

HAMİLELİK RUTİN KONTROLLERİ

DOKTOR MUAYENE 10 Adet
HAMİLELİK DÖNEMİ TETKİKLERİ

Allianz Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastanelerinde limitsiz doğum paketinden yararlanabilir.Anne adayları poliçe başlangıcında isteğe bağlı olarak doğum teminatını poliçelerine ekletebilirler.Doğum Paketinden yaralanabilmek için yatarak ayakta tedavi teminatı içeren plan terçih edilmelidir.Doğum teminatından sadece 18 yaş üzerindeki kadın sigortalılar yararlanabilir.

Doğum teminatının poliçeye dahil edilmesinden itibaren 12 ay bekleme süresi vardır.Planınızdaki doğum teminatından yararlanabilmeniz için bu sürenin tamamlanmış olması gerekir.Doğum teminatlı poliçenizin ilk yılı tamamlanmadan hamile kalınması durumunda doğum ve gebelik rutin kontrolleri poliçe yenilendikten sonra kullanılabilir.Sadece Gebelik rutin kontrolleri kullanılmak üzere 10 adet ayakta tedavi eklenmiştir.

Normal doğum , Sezaryen doğum ve hamilelik komplikasyonları ile ilgili giderler Doğum Teminatından karşılanır.

Yenidoğan bebeklerinizi de Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamına alabilirsiniz.Bebekleriniz 15 günlük olduktan sonra poliçenize zeyil ile eklebilirsiniz.Böylece bebeğinizin oluşabilecek sağlık harcamalarını düşünmezsiniz .

Allianz Tamamlayıcı Yatarak Tedavi Teminatı

Hastanede 24 saat i aşarak yapılan tedavileri yatarak tedavi kapsamında karşılanır.ameliyatlar,hastanede yatarak yapılan tedaviler, oda-yemek,refakatçi masrafları,Kemoterapi ,Radyoterapi ve Diyaliz tedavileri ayakta veya yatarak yapılmasına bakılmaksızın yatarak tedavi teminatları kapsamında değerlendirilir.

Allianz Tamamlayıcı Evde Bakım ve Rehabilitasyon Teminatı

Evde Bakım ve Tedavi teminatından yaralanabilmek için hastanede yatarak tedavi sürecinizin tamamlanması gerekir. Taburcu olmadan önce Tedavinizi yürüten hekim tarafından evde uygulanması istenen tedavi planı sigorta şirketi ile paylaşılır. Sigorta şirketi tarafından onaylanması halinde yürürlüğe girer. Ayrıca doktorun gerekli gördüğünü rapor ile belirtmesi halinde tıbbi cihazlarda bu teminat limitinden ödenir. Sadece evde bakım anlaşmalı sağlık kuruluşlarında geçerlidir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Suni Uzuv Teminatı

Bu teminat sigortalılık süresi içinde meydana gelen bir uzuv kaybının yerine konulacak protez ve protez bakım masraflarını karşılar.

Tıbbi malzemeler teminatı vücuda dışarıdan destek olacak şekilde ve sadece tıbbi amaçlarla kullanılan, taşınabilir, kişiye özel malzemelerdir.

Korse,Boyunluk,Dizlik,Bileklik,Kol askısı,Oturma simidi,Rom walker,walker,Koltuk değneği,Alçı terliği Yanık ve yara tedavisinde kullanılan örtücü malzemeler bu teminattan karşılanır. Ameliyatlar da  veya yatarak tedavi sürecinde kullanılan bazı malzemeler GSS kapsamında karşılanmaz. Gerekliliği doktor raporu ile belgelenen malzemeler sigorta şirketinin onaylaması halinde bu teminat limitlerinden karşılanır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Bekleme Süresi

Yatarak tedavi teminatından  yararlanabilmek için ilk sigorta tarihinden en az 3 ay geçmiş olması gerekmektedir. Sadece Triaj uygulamalarında Kırmızı Alan kapsamında değerlendirilen tedaviler 3 aylık bekleme süresine tabi değildir. Ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, 3 ay bekleme süresine  tabidir

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Ayakta Tedavi Teminatı

Sağlık kurumlarında yatış gerçekleşmeden yapılan işlemlerdir. Doktor muayenesi ile ilişkilendirilen tıbbi tahlil,röntgen,ileri tanı yöntemleri bu teminat tan değerlendirilir. Doktor muayenesi ile ilişkilendirilmeyen teşhis yöntemlerine ait harcamalar kapsam dışındadır. Ayrıca triyaj uygulamasında Yeşil ve Sarı Alan kapsamında değerlendirilen tedaviler de bu teminat kapsamında değerlendirilir.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri ayakta veya yatarak yapılmasına bakılmaksızın bu teminattan karşılanır. Tedavinizin,  fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzman hekimi tarafından planlanmış olması gerekir. Tedavinin birden fazla vücut bölgesine uygulanması durumunda her bölge 1 seans olarak değerlendirilir. Tedavinin hastane yatılarak yapılması gereken durumunda yatak bedeli , tıbbi malzeme ,tetkik ve ilaç gibi harcamalar kapsam dışındadır.

EK TEMİNATLAR

 • AKCİĞER GRAFİSİ(TEK YÖNLÜ)
 • EKG
 • TAM KAN SAYIMI (18 PARAMETRE)
 • TAM İDRAR TESTİ
 • SEDİMANTASYON
 • AÇLIK KAN ŞEKERİ
 • TOTAL KOLESTROL
 • DOKTOR DEĞERLENDİRMESİ
 • DİŞ HEKİMİ MUAYENE
 • DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ
 • TEK DİŞ RÖNTGEN
 • İLK RANDEVU ÜCRETSİZ
 • SONRAKİ RANDEVULAR İNDİRİM AVANTAJLARINDAN YARARLANILIR
 • İLK RANDEVU ÜCRETSİZ
 • SONRAKİ RANDEVULAR İNDİRİM AVANTAJLARINDAN YARARLANILABİLİR

Yatarak Tedavi

Yatarak + Ayakta Tedavi

EK TEMİNATLAR

Limitsiz Doğum Teminatı ve Rutin Kontroller

Kurumsal

 • Bu Teminat Yatarak ve Ayakta Tedavi teminatı ile alınabilir.

Eşim


Limitsiz Doğum Paketi ve Rutin Kontroller

Çocuklarım

Annem

Babam

Diğer


Kurumsal


TOP