Hızlı Teklif Almak İçin Arayın

Veya

 

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününe özel 3 ayrı anlaşmalı sağlık kurumu ağı ile her bütçeye uygun planlar sunmakta.Titizlikle dizayn edilmiş planlar ile tüm ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmakta. Anadolu Sigorta güvencesi ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde yapacağınız Yatışlı ve Yatışsız sağlık harcamalarınızı garanti altına almakta.

Ücretsiz olarak sunduğu diş bakım paketinin yanısıra ek prim ile doğum teminatı ve tüp bebek teminatınada sahip olabilirsiniz.

TEMİNATLAR

YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARI
AMELİYAT LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ LİMİTSİZ
RADYOTERAPİ LİMİTSİZ
DİYALİZ LİMİTSİZ

YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARI

DOKTOR MUAYENE 10 ADET
TANI GİDERLERİ
FİZİK TEDAVİ 30 SEANS

MONETA DİŞ TEMİNATI

Yatışlı tedavi teminatı SGK geri ödeme koşulları dahilinde gerçekleşen cerrahi ve dahili tedavileri kapsamaktadır.

Bu teminat ancak “Yatışlı Tedavi Teminatı”nın alınması koşuluyla verilebilir. Bu teminat doktor muayene, tanı giderleri ve fizik tedavi teminatlarından oluşur. Yatışsız tedavi kullanımları yılda 10 kere ile sınırlıdır.

Fizik tedavi giderleri için yıllık 30 seans limit bulunmaktadır. İlaç ve aşı giderleri teminat kapsamı dışındadır.

Acil Diş Teminatı Limitsiz

 • 1 Adet/Yıl Diş Hekimi Muayenesi
 • 1 Adet/Yıl Teşhis ve Tedavi Planlaması
 • 1 Adet/Yıl Peripikial/Panaromik Rontgen
 • 1 Adet/Yıl Alt + üst çene Detertraj
 • 1 Adet/Yıl Dolgu (Kompozit veya Amalgam)
 • 1 Adet/Yıl Diş Çekimi – 20’lik diş çekimi hariç
 • 1 Adet/Yıl Fisur örtülmesi
 • 1 Adet / Yıl Vitalite Kontrolü
 • 1 Adet/Yıl Oral Hijyen Eğitimi

Sadece poliçelerinde doğum teminatı olan sigortalılar için geçerlidir. Bu teminata hak kazanabilmek için poliçe düzenlendiği sırada kişinin hamile olmaması gereklidir. Doğum teminatından faydalanabilmek için bekleme süresi olmayacaktır. Doğumla ilgili rutin kontroller yıllık yatışsız tedavi sayısından düşülecektir. Poliçesinde yatışsız tedavi teminatı olmayan kişilerin doğum ile ilgili rutin kontrolleri poliçe kapsamı dışındadır. Doğum teminatı kapsamına giren tüm giderler, 1 yıllık poliçe döneminde sadece 1 kere ödenir. (Zorunlu kürtaj ve düşük ile ilgili giderler istisnadır.) İsteğe bağlı kürtaj poliçe kapsamı dışındadır. Bu teminat, doğum için anlaşma yapılmış olan sağlık kuruluşları dışında geçerli değildir. Ek olarak oda-yemek refakatçi, tanı birimleri, ilaç, doktor ve diğer teminatlar yürürlüğe girmez.

Ek prim ile sadece bayan sigortalıların poliçe kapsamına dahil edilebilecektir. SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca bu teminata özel anlaşma yapılmış sağlık kuruluşlarında geçerlidir. SGK kuralları dahilinde ödenmeyen yardımcı üreme yöntemi tedavileri, bu poliçe kapsamı dışındadır. Bu teminat, yardımcı üreme yöntemi tedavileri için anlaşma yapılmış olan sağlık kuruluşları dışında geçerli değildir

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası planlarında Doğum Teminatı isteğe bağlı bir eklenebilen teminattır. Poliçelerinde Doğum teminatı ekleyen sigortalılar için bekleme süresi uygulanmaz.Poliçe başlangıç tarihi itibariyle hamile olmamak Doğum teminatından yararlanmak için yeterlidir.
Gebelik ile ilgili rutin kontroller için de Anadolu Sigorta yanınızda.

Yatışlı ve yatışsız plan tercih etmeniz halinde 10 adet kullanım hakkınızı hamilelik rutin kontrollerinde kullanabilirsiniz. Sadece yatışlı planları tercih eden sigortalılar gebelik rutin kontrollerinden yararlanamaz.

Yenidoğan bebekler 15 günlük olduktan sonra poliçeye eklenebiliyor.

Yatarak Tedavi

Yatarak + Ayakta Tedavi

EK TEMİNATLAR

Limitsiz Doğum Teminatı ve Rutin Kontroller

Kurumsal

 • Ek teminatlar, yatarak + ayakta tedavi teminatı ile alınabilir.

Eşim


Limitsiz Doğum Paketi ve Rutin Kontroller

Çocuklarım

Annem


Babam


Diğer


Kurumsal


Tüp Bebek Teminatı

Tüp bebek teminatı da Doğum Teminatı gibi isteğe bağlı bir teminattır.Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ek prim ile poliçe kapsamına dahil edilebilir.SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları esas alınarak dizayn edilmiştir.Tüp bebek ile ilgili özel anlaşma yapılan sağlık kuruluşlarında geçerlidir.

ANADOLU SİGORTA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
TÜP BEBEK İÇİN ANLAŞMALI KURUMLAR

 • MEDICAL PARK HASTANESİ - BAHÇELİEVLER
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - GÖZTEPE
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - İZMİR
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - TRABZON
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - KARADENİZ
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - ELAZIĞ
 • MEDICAL PARK HASTANESİ - SAMSUN
TOP